The Holding

Skomplikowane zagadnienia przedstawione w prosty sposób stają się wartościową wiedzą. Poznaj jeden z naszych projektów, dzięki któremu klienci i pracownicy Santander Bank Polska mogli zgłębić tajniki finansów.

Wyzwanie

Zrozumienie instrumentów
finansowych

Otrzymaliśmy od fundacji Orange oraz Gerere koncepcję kreatywną aplikacji. Bazując na poprzednim wspólnie realizowanym projekcie "MegaMisja dla szkół" przygotowaliśmy warstwę graficzną aplikacji "MegaMisja z Psotnikiem". Nasz zespół technologiczny przygotował aplikację od strony technicznej zarówno dla systemu Android jak i iOS.

Cel? Edukacja klientów i pracowników banku w celu zwiększenia poziomu wiedzy o produktach finansowych, pozwalającej na świadome podejmowanie decyzji o ich zastosowaniu.


Rozwiązanie

Gra The Holding

Postanowiliśmy wprowadzić pracowników i klientów banku w świat Holdingu - fikcyjnej organizacji skupiająca kilka przedsiębiorstw w jeden powiązany kapitałowo byt, którego nadrzędnym celem jest skuteczne generowanie zysków.

Firma zarządzana jest przez dojrzałego i doświadczonego prezesa Carlosa, który co roku organizuje spotkanie prezesów spółek należących do Holdingu (tj. klientów banku), aby zdać relację z podjętych w danym roku decyzji, które wpłynęły na losy zarządzanych przez nich przedsiębiorstw. W trakcie etapów gry Carlos precyzyjnie podsumowuje poczynania graczy, których celem jest uzyskanie jak największych zysków swoich spółek a w efekcie jak najlepszych wskaźników biznesowych Holdingu.

holding-img-2
Rezultaty

Świadome decyzje finansowe

Dzięki uczestnictwie w grze edukacyjnej, użytkownicy mają szansę przekształcić teoretyczną wiedzę w praktyczną umiejętność podejmowania świadomych decyzji finansowych. Gra nie rekomenduje produktów, przedstawia jedynie symulacje rynkowe ukazujące działanie instrumentów na podstawie dostarczonych losowych danych oraz możliwych wahań rynkowych.

Platforma jest z powodzeniem wykorzystywana na co dzień przez pracowników banku jako narzędzie promocyjno-sprzedażowe.

Stwórzmy razem coś niezwykłego

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin