Fundacja Orange + Gerere

Mega Misja z Psotnikiem

Bezpieczeństwo dzieciaków w internecie to ważki problem współczesnego świata. MM z Postnikiem to aplikacja, która poprzez zabawę uczy rodziców i dzieci bezpiecznego poruszania się w sieci.

O kliencie

Fundacja Orange działa na rzecz nowoczesnej edukacji dzieci i młodzieży. Uczy młodych, jak używać nowych technologii mądrze i kreatywnie, aby mogli w pełni rozwijać swój potencjał w tak szybko zmieniającym się świecie.

Gerere Fun For Good to partner merytoryczny projektu. Ich misją jest zmiana świata na lepsze poprzez frajdę i zabawę.

dzieci_megamisja
wyzwanie

Oprawa graficzna
i technologia

Otrzymaliśmy od fundacji Orange oraz Gerere koncepcję kreatywną aplikacji. Bazując na poprzednim wspólnie realizowanym projekcie MegaMisja dla szkół przygotowaliśmy warstwę graficzną aplikacji MegaMisja z Psotnikiem. Nasz zespół technologiczny przygotował aplikację od strony technicznej zarówno dla systemu Android jak i iOS.

megamisja_telefony
rozwiązanie

Technologia i design

Zadaniem naszego zespołu było przeniesienie koncepcji wytworzonej przez Gerere i Fundację Orange z przestrzeni idei do rzeczywistego rozwiązania. Gra powstała w technologii Unity znanej między innymi z takich tytułów jak Pokemon Go, Kingdom Rush, czy Hearthstone. Warstwa wizualna bazowała na poprzedniej realizacji MegaMisja dla szkół jednak została rozwinięta i wzbogacona.

Rozgrywka

Gra to połączenie popularnego Tamagotchi (opieka nad wirtualnym psotnikiem), przygodówki i zręcznościówki. Dzieci oglądają animacje edukacyjne podzielone na działy tematyczne z psotnikiem w roli głównej. Potem wykonują zadania, za które otrzymują wirtualne monety. Monety można wykorzystać w sklepie, żeby kupić nowe ubranka dla swojego psotnika. To nie koniec frajdy. W grze po ukończeniu każdego z działów tematycznych odblokowywana jest minigra zręcznościowa, w której można bić kolejne rekordy.

Liczby

4.7

ocena użytkowników na Google Play

1180

Aktywnych instalacji (ciągle na telefonach)

5000

wszystkich instalacji gry

4.7

ocena użytkowników na Google Play

1180

Aktywnych instalacji (ciągle na telefonach)

5000

wszystkich instalacji gry

5000

wszystkich instalacji gry

Stwórzmy razem coś niezwykłego

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin