Leader Center Club

Rozwój każdego dnia. Podnoszenie kompetencji, wymiana doświadczeń, dzielenie się wiedzą.

WYZWANIE

Rozwój kompetencji kadry menadżerskiej

Głównym celem projektu było dostarczenie kadrze menadżerskiej Raiffeisen Bank Polska (ok. 800 osób) skutecznego i efektywnego narzędzia do rozwoju umiejętności liderskich oraz kompetencji potrzebnych w codziennej pracy z zespołem. Założeniem platformy było również stworzenie przyjaznego miejsca do wymiany doświadczeń, a tym samym budowania społeczności nastawionej na rozwój i dzielenie się wiedzą.

ROZWIĄZANIE

Społecznościowa platforma online

Postanowiliśmy wdrożyć platformę gamifikacyjną dostępną w wersji webowej oraz mobilnej. Dostosowaliśmy wybrane moduły platformy FirmCity do wymagań projektu, dzięki czemu użytkownicy mogli samodzielnie współtworzyć merytoryczną bazę wiedzy projektu. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród grupy docelowej - odnotowywaliśmy średnio 160 unikatowych wizyt każdego dnia.

Leader Center Club
REZULTATY

Skuteczne narzędzie, liczne wyróżnienia

Aplikacja LCC dla managerów została nagrodzona prestiżowym wewnętrznym wyróżnieniem Raiffeisen w Genewie za najlepsze technologiczne rozwiązanie w organizacji.

Dodatkowo w 2017 roku platforma znalazła się gronie laureatów rankingu HR Innowator. Projekt odniósł na tyle duży sukces, że po przejęciu banku Raiffeisen przez BGŻ BNP Paribas był kontynuowany w nowej, odświeżonej formie.

Stwórzmy razem coś niezwykłego

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin