Bank szyty na miarę

Gra fabularna zachęcająca do zgłaszania inicjatyw pracowniczych. Efekt? 10x więcej zgłaszanych propozycji usprawnień!

Opis projektu

Zwiększenie zaangażowania w usprawnianie procesów

To nasza pierwsza realizacja projektu gamifikacyjnego dla dużej korporacji, skierowana do ok. 5000 pracowników oddziałów firmy w całej Polsce.  Celem platformy (społecznościowej gry przygodowej) była edukacja pracowników banku na temat pozytywnych zmian jakie zaszły w organizacji oraz zwiększenie zaangażowania w zgłaszanie inicjatyw na ulepszenie procesów i procedur. Uczestnicy kampanii gamifikacyjej co tydzień oglądali odcinek perypetii pracownika banku i pomagali mu podejmować dobre decyzje.

Cel biznesowy

Promocja inicjatyw realizowanych w banku oraz budowanie świadomości wśród pracowników na temat zmian zachodzących w korporacji.

left-img-henryk
Efekty

10-krotny wzrost liczby zgłoszonych inicjatyw!

Blisko 64% wszystkich pracowników firmy wzięło udział w grze. Nasza kampania pomogła zwiększyć liczbę zgłaszanych inicjatyw aż 10-krotnie z 5 do 52 tygodniowo. Wiele z proponowanych przez pracowników usprawnień zostało wdrożonych i do teraz korzystnie wpływa na działanie organizacji.

Sukces projektu sprawił, że w kolejnym roku zrealizowaliśmy kolejną tego typu kampanię (“Bank Pomysłów Henryka”), która również osiągnęła założone cele biznesowe klienta.

Stwórzmy razem coś niezwykłego

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin